Hakkımızda

2013’te kurulan Paragrafın Şifresi Yayınları, ülkemizde tek alan üzerine kurulmuş ilk yayınevidir.

Paragrafın Şifresi Yayınları, paragraf alanında yazılmış özgün metotlarla ve modüler tarzıyla bir ilk olma özelliğine sahip yayınlarıyla öne çıkmaktadır. 5. sınıftan 12. sınıfa her kademeye özel paragraf ve Türkçe kitapları mevcuttur. Türkiye’nin her noktasına ulaşmak için güçlü ve geniş bir bayilik ağı vardır.

Paragrafın Şifresi kitaplarındaki her soru metni, en seçkin metinler özenle taranarak hazırlanmaktadır. Birçok soru metnimiz sınavlarda bire bir çıkmaktadır. ÖSYM’nin soru metinlerini ve soru tiplerini tam karşılayan sorularıyla yayınevimiz, yeni ve kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Özellikle özgün metotlarıyla fark yaratan kitaplarımız ÖSYM’nin soru tipleriyle eşleşen özelliğiyle Türkçe, paragraf ve edebiyat alanında doğru bir kaynak olduğunu ispatlamıştır.

Kısa bir sürede Hatay’dan, Tekirdağ’a; Mardin’den Isparta’ya Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde öğrenciler sınavlara Paragrafın Şifresi Yayınlarıyla hazırlanıyor. Birçok öğretmenimiz paragraf, Türkçe ve edebiyat anlatımlarında kitabımızı kaynak olarak kullanıyor.

Bu gururla sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz…

Paragrafın Şifresi Yayınları… .

Kurumsal logomuzu aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz

PDF Olarak İndir JPG Olarak İndir PDF Olarak İndir JPG Olarak İndir

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et